Společnost GARANTEA s.r.o.

Historie firmy

Počátky naší stavební firmy sahají do až roku 1997, kdy se spojilo několik nadšenců z oblasti ekologického bydlení a zdravého životního stylu. Tehdy společně založili občanské sdružení, které dnes provozuje ekoporadnu a ve svém ekocentru organizuje kursy a školení pro základní a střední školy i veřejnost.

V roce 2002 se toto sdružení rozrostlo o odborníky z oblasti dřevěných staveb a připravili vzorový projekt PadmaFarma, v kterém uplatnili své letité zkušenosti. Po skončení přípravné fáze byla v roce 2004 založena dnešní stavební firma GARANTEA s.r.o., která projekt zrealizovala. Na PadmaFarmě si můžete prohlédnout jak kanadský srub, tak alternativní zdroje vytápění.

Kvalita práce

Podle našich zkušeností, se kvalita srubových a roubených staveb od různých dodavatelů v českých zemích znatelně liší. Abychom si zachovali správné pracovní postupy, vycházíme především z doporučených norem mezinárodní organizace The International Log Builder`s Association sídlící v Kanadě, která čerpá z dlouhé tradice a zkušeností tesařského řemesla.

GARANTEA s.r.o. je založena na přesvědčení, že srubový dům je velmi osobitou záležitostí. Měl by především odrážet jedinečný styl majitele a naplnit jeho individuální potřeby a přání. Naším krédem je vytvářet pečlivě zhotovené impozantní dřevěné domy a spolupodílet se tak na radosti, které jejich obyvatelům přináší.

Zaměření firmy GARANTEA

GARANTEA s.r.o. je zaměřena na:

  • dřevostavby,

  • alternativní zdroje

  • harmonizaci bydlení
    (geopatogenní zóny a feng-šuej).

Nevyhýbáme se zděným stavbám, ale upřednostňujeme ekologické způsoby stavby - dřevěná konstrukce vyplněná (nepálenými) cihlami, obestavěná balíky slámy, na povrchu (hliněná) omítka.

Struktura firmy GARANTEA

Ředitel společnosti:
MVDr. Petr Patka
info@garantea.cz
Projekce:
Ing. Petr Vala
projekty@garantea.cz
Marketing:
Ing. Martin Černý
marketing@garantea.cz

 

 

Jsme přesvědčeni, že obydlí zásadně ovlivňuje kvalitu lidského života a proto mu věnujeme velkou pozornost.

Co nejvíce používáme přírodní materiály, které garantují vysoce estetické a zdraví prospěšné podmínky bydlení.

Filozofie naší firmy je stručně vyjádřena jejím mottem: „Žijte s přírodou", které nepotřebuje dalších komentářů.Kancelář:
Bělá u Jevíčka 167,
569 43 Jevíčko

tel.: 737 550 156
info@garantea.cz

 

Sídlo:
Bystrc č.ev. 2436
635 00 BRNO

IČO: 26910501
DIČ: CZ26910501
číslo účtu: 2200020929/2010  

   
 graphic design by Studio PORT