Zděné rodinné domy

Jsme stavební firma se sídlem v Brně, ale působíme na celém území ČR. Provádíme výstavbu zděných rodinných domů na klíč a hrubých staveb. Stavíme nejen typové rodinné domy, ale dle specifikace klienta navrhujeme i atypické domy nebo stavíme domy podle projektových dokumentací od jiných projektantů a projekčních kanceláří.

Jako samostatné stavební práce provádíme přístavby, nástavby, fasády, rekonstrukce, zateplování budov, omítky, obklady a dlažby, plovoucí podlahy, garáže, zděné a okrasné ploty atd. Pracovní tým naší firmy má dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví nejen zděných staveb a zvláště dřevostaveb – sruby, roubenky, sedvičové dřevostavby, atd.

U všech zakázek nabízíme našim klientům odborný poradenský servis. Nabízíme různé varianty způsobu výstavby. Jsme si vědomi, že pořízení rodinného domu je většinou záležitostí trvalého charakteru, a proto spokojenost klienta po celou dobu užívání domu je pro nás prioritou. Stavební povolení je základ pro úspěšnou realizaci stavby. Naše společnost pro Vás zajistí vyřízení stavebního povolení, jehož nedílnou součástí jsou veškeré potřebné podklady.

 

Jsme přesvědčeni, že obydlí zásadně ovlivňuje kvalitu lidského života a proto mu věnujeme velkou pozornost.

Co nejvíce používáme přírodní materiály, které garantují vysoce estetické a zdraví prospěšné podmínky bydlení.

Filozofie naší firmy je stručně vyjádřena jejím mottem: „Žijte s přírodou“, které nepotřebuje dalších komentářů.Sídlo:
Haškova 10
638 00 BRNO

Kancelář:
Bělá u Jevíčka 167,
569 43 Jevíčko

tel.: 464 620 223
info@garantea.cz

 

IČO: 26910501
DIČ: CZ26910501
číslo účtu: 2200020929/2010